info@masoudhosseini.com درخواست مشاوره: 900 7232 919 (98+)

درباره ما

درباره ما


به نام خداوند بخشنده و مهربان ، بنده حقیر سید مسعود حسینی متولد شهرری تهران از سال ۱۳۹۵ با هدف نشر محتوای آموزشی اقدام به تاسیس سایت آموزش آنلاین اکسل لرن نمودم که با لطف خداوند و حمایت کاربران عزیز در مدت زمان کوتاهی توانستیم سایت آموزشی اکسل لرن را تبدیل به یک سایت آموزشی محبوب بین کاربران در فضای مجازی اینترنت کنیم .

مدرک تحصیلی بنده کارشناسی حسابداری با معدل ۱۸ از دانشگاه آزاد واحد شهرری تهران می باشد که به دلیل علاقه زیاد اینجانب به نرم افزار و زبان های برنامه نویسی از جمله زبان برنامه نویسی C# ، جاوا و زبان طراحی وب (Html,Css) شروع فعالیت و سابقه کاری اینجانب با پشتیبانی نرم افزار و برنامه نویسی در یک شرکت خدمات کامپیوتری همراه بود .

در سال ۱۳۹۴ قبل از تاسیس سایت آموزشی اکسل لرن و با اضافه شدن قابلیت ایجاد کانال در پیام رسان تلگرام همانند سایر مدیران ، اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی با عنوان VBA Excel نمودم که از ابتدا مورد حمایت کاربران و چندین مدرس با سابقه در پیام رسان مذکور قرار گرفت که این حمایت کمک بسزایی در رشد و افزایش اعضای کانال به همراه داشت .

رفته رفته با افزایش تعداد کاربران و مخاطبین ، نیاز به گسترش زمینه های آموزشی به خوبی قابل لمس بود از این رو در سال ۱۳۹۶ کانال تلگرامی دوم با عنوان VBA Word و به دنبال آن VBA Powerpoint راه اندازی شد که خوشبختانه این کانال ها نیز همانند کانال تلگرامی VBA Excel مورد توجه و حمایت کاربران و مخاطبین قرار گرفت .

در سال ۱۳۹۷ نیز کانال تلگرامی چهارم با عنوان VBA Access شروع به فعالیت نمود ..

در پایان امیدواریم مطالب آموزشی ارائه شده در طول این ۳ سال توسط گروه آموزشی اکسل لرن مورد رضایت شما عزیزان و علاقه مندان به یادگیری قرار گرفته باشد ، بدون شک تلاش ما برای جلب رضایت شما همچنان ادامه دارد . موفق و پیروز باشید.